Gruta 95, 86-330 Mełno, Gmina Gruta, Kujawsko-Pomorskie Polska
dyrektorgck@gruta.pl

Dożynki Gminne 2022

Zapraszamy do zapoznania się z pełną fotorelacją z tegorocznych obchodów święta plonów.
Dziękujemy wszystkim raz jeszcze za tak liczną obecność.
Dziękujemy również wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie dożynek, a w szczególności Prezesowi Instytutu Zootechniki w Mełnie, sponsorom, rolnikom, stowarzyszeniom i KGW z terenu gminy, kapłanom gminnych parafii, druhom z OSP, sołtysom i radom sołeckim, radnym, dyrekcji i pracownikom Gminnego Centrum Kultury w Grucie, Gminnej Biblioteki Publicznej, pracownikom i podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrówce Królewskiej oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grucie, kierownictwu i zawodnikom klubu sportowego Horyzont w Mełnie, lokalnym artystom, służbie zdrowia, funkcjonariuszom Policji i Wojska Polskiego, pracownikom Nadleśnictwa Jamy oraz Referatu Gospodarki Komunalnej i Wodnej UG w Grucie, a także wszystkim wolontariuszom oraz ludziom dobrej woli, którzy wsparli organizację tego pięknego święta!
« 8 z 8 »