Mali plastycy rozpoczęli zajęcia

2017 zajecia plastyczne n1Wakacje to już historia.
Dzieci z nowymi siłami ruszyły nie tylko do szkół, ale także na zajęcia plastyczne do Gminnego Centrum Kultury. I tak w poniedziałek starsza grupa z nakrętek od butelek wykonywała domino z symbolem… biedronki. Do namalowania chrząszcza wykorzystano farby akrylowe. Zajęcia odbywały się w godzinach 15.30 do 16.40.

2017 zajecia plastyczne n2Z kolei młodsza grupa we wtorek (w godz. 16.50-17.50) miała nieco trudniejsze zadania, bowiem instruktorka Katarzyna Ryzner zaproponowała do wykonania „łąkę”. Wykorzystując zgniecione karteczki moczone w zielonej farbie, odciskali ją na większej kartce, później, przy pomocy patyczków higienicznych i różnokolorowej farbie, dzieci wyczarowywały najróżniejsze kwiatuszki.

Efekt – jak widać na zdjęciu – był znakomity.

(tng) Foto: KR