2018 swieto panstwowe

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Ogrody w literaturze”

I. Organizator Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Kulerskiego w Grucie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie – Biblioteką Szkolną.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gruta – Halina Kowalkowska.

POBIERZ REGULAMIN

TiM młodszy i starszy

tim probaW każdy piątek od godziny 15 w Gminnym Centrum Kultury odbywają się zajęcia wokalno-muzyczne zespołu TiM, prowadzi je Dorota Berent. Chętnych do śpiewania nie brakuje. Dowodem na to jest fakt, że instruktorka musiała podzielić grupę na osoby młodsze i starsze. Uzdolnione dziewczyny i chłopcy ambitnie edukują się wokalnie i z chęcią biorą udział we wszystkich artystycznych zamysłach D. Berent. Dodatkowym plusem piątkowych ćwiczeń jest to, że młodzież znakomicie się integruje, bawi i… tworzy – jak widać na zdjęciach – zgraną grupę.

(r)