Roztańczone dzieci

tim probaW październiku w Gminnym Centrum Kultury rozpoczęły się zajęcia tańca zumba. Pomysł dyrektor był wyjątkowo trafny, potwierdził to fakt, że chociaż na początku planowała zorganizować dwie grupy (dla dzieci i starszych), to szybko musiała zweryfikować projekt i utworzyć trzecią. Taki duże był zapotrzebowanie na taniec, na ruch. Aleksander Zabłocki z Grudziądza, instruktor pląsów, w których łączone są elementy tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitnessu, szybko został zaakceptowany przez dzieci i dorosłych, a proponowane przez niego „wygibasy” połączone z rytmiczną muzyką wszystkim przypadły do gustu. Zabawa trwa. Wszyscy są zadowolenie. Dziś prezentujemy zdjęcia z ostatnich zajęć dzieci, które odbyły się w poniedziałek 30 października.

(RAS)