2018 swieto panstwowe

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Ogrody w literaturze”

I. Organizator Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Kulerskiego w Grucie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie – Biblioteką Szkolną.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gruta – Halina Kowalkowska.

POBIERZ REGULAMIN

Święta na horyzoncie

2017 seniorMłodsza grupa dzieci uczestnicząca we wtorkowych zajęciach, za sugestią instruktorki pani Katarzyny, postanowiła wykonać karty świąteczne, Boże Narodzenie już widać na horyzoncie.
Mali plastycy 14 listopada wycinali z kolorowego papieru przygotowane wcześniej wzory choinki, dzwonków, bombki-łezki, które następnie przyklejali na biały papier. Żeby obrazek był jeszcze bardziej ciekawy artystycznie, dodawano do niego brokatowe gwiazdki. Na koniec każde dziecko narysowało na kartce świętego Mikołaja.
Już na koniec, kartki zostały dodatkowo ozdobione przez instruktorkę klejem z brokatem.

(kary)