2018 swieto panstwowe

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Ogrody w literaturze”

I. Organizator Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Kulerskiego w Grucie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie – Biblioteką Szkolną.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gruta – Halina Kowalkowska.

POBIERZ REGULAMIN

Tupperware coraz popularniejsze

2017 seniorStosując produkty Tupperware do przechowywania, przygotowania, podgrzewania i serwowania potraw, pomagasz ograniczyć negatywny wpływ folii i opakowań jednorazowego użytku na środowisko.
W czwartek 16 listopada w Gminnym Centrum Kultury przedstawiciele Tupperware prezentowali produkty tej firmy. W trakcie prawie trzygodzinnego spotkania panie z naszej gminy mogły poznać lepiej produkty i zobaczyć ich praktyczne wykorzystanie, a także porozmawiać z konsultantkami.
Główną linię produktów Tupperware obejmują innowacyjne rozwiązania przeznaczone do przygotowywania, przechowywania i serwowania żywności. Marka ta oferuje również produkty do kuchenek mikrofalowych, produkty dla dzieci i młodych mam oraz wysokiej klasy naczynia i przybory kuchenne.
Spotkanie w GCK połączone z prezentacją i przygotowaniem potraw na pewno nie tylko poszerzyło wiedzę pań w zakresie kulinarnym, ale również sprawiło, że potencjalne klientki produktów Tupperware (na przykład misek ze szczelnym zamknięciem – „Cudowne Miseczki”) przekonały się do nich ostatecznie.

(r)