2018 swieto panstwowe

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Ogrody w literaturze”

I. Organizator Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Kulerskiego w Grucie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie – Biblioteką Szkolną.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gruta – Halina Kowalkowska.

POBIERZ REGULAMIN

Plastyka – starszacy w akcji

2017 seniorW pierwszej części poniedziałkowych zajęć (20 listopada) dziewczynki i chłopcy kończyli „domki”. Różne były pomysły na ich ostateczny wygląd, a to w rezultacie sprawiło, że naprawdę było co podziwiać. Przypomnijmy, że „konstrukcja” domków to… połączone ze sobą lodowe patyczki, z których notabene kilka dni wcześniej swoje szkatułki wykonały panie-plastyczki z kółka dla dorosłych. Okazuje się, że frapującą rzecz można zrobić praktycznie z niczego…
Dzieci ze starszej grupy resztę poniedziałkowego czasu przeznaczyły na tworzenie kart świątecznych, które zabrały do domu, by już niedługo wypisać na nich życzenia i wręczyć komuś bliskiemu. Jak widać na dołączonych zdjęciach, małym artystom nie brakowało wyobraźni i umiejętności manualnych.

(tng)