2018 swieto panstwowe

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Ogrody w literaturze”

I. Organizator Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Kulerskiego w Grucie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie – Biblioteką Szkolną.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gruta – Halina Kowalkowska.

POBIERZ REGULAMIN

Panie - plastyczki i nadchodzące święta

2017 seniorPanie z Kółka Plastycznego Dorosłych spotykają się raz na dwa tygodnie. Na ostatnich zajęciach (21listopada) artystycznie weszły już w okres przedświąteczny, bo i czas po temu najwyższy (biorąc pod uwagę cykliczność spotkań). Pomysłów kobietom nie brakuje, w tej materii szczególnie imponuje koleżankom Krystyna Turek, od początku spiritus movens plastycznych poczynań.
Ostanie zajęcia to wykonywanie (spłaszczonych) „domków” i ich ozdabianie, które po ukończeniu uświątecznią mieszkanie. Panie tworzyły też saneczki, które zapewne postawią obok choinki…
Co dalej, jeśli chodzi o świąteczne dekoracja i rzeczy? Jak widać na zdjęciach, panie będą wykonywać przeróżne cudeńka, między innymi stroiki. Dyrektor już na długo przed Bożym Narodzeniem zakupiła styropianowe oponki, które zmienione zostaną w stroiki. A jakie będą konkretnie, zależy to od własnego pomysłu.
Kolejne zajęcia 5 grudnia.

(tng)