2018 swieto panstwowe

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Ogrody w literaturze”

I. Organizator Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Kulerskiego w Grucie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie – Biblioteką Szkolną.

Honorowy patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gruta – Halina Kowalkowska.

POBIERZ REGULAMIN

Łańcuszek choinkowy

2017 seniorKolejne zajęcia plastyczne młodszej dziecięcej grupy to dość żmudna, ale i ciekawa praca związana z wykonaniem łańcuszka choinkowego, w całości składającego się z… gwiazdek.
Zanim jednak on powstanie, mali plastycy musieli odrysować z szablonów (przygotowała je instruktorka Katarzyna) sporo gwiazdek różnej wielkości (średnio wyszło dwadzieścia sztuk na osobę), a później umiejętnie je wyciąć.
Na kolejnych zajęciach zostaną one połączone tasiemką i tak oto powstanie twór gotowy. Niektóre gwiazdki przystrojone zostaną brokatem. Łańcuszek na pewno pięknie ozdobi domową choinkę.

(r)