2018 baner zaduszki

Dorota szykuje muzyczną niespodziankę…

2018 ks bednarekDorota Berent, instruktorka wokalna Gminnego Centrum Kultury, prowadząca zespół TiM w tej instytucji, osiąga coraz większe sukcesy prywatnie, jako wokalistka grupy Doris Band.
Przykładem na to jest nagrany teledysk, który oczywiście teraz jest na etapie montażu.
– Piosenka powstała za sprawą… mojej siostry. To ona przekonała muzyków z Grudziądza, żeby skomponowali dla mnie utwór. Jestem wszystkim bardzo wdzięczna, ponieważ długo czekałam na taki moment w swoim artystycznym życiu – powiedziała Dorota.
Wymieńmy autorów Wiary, taki jest tytuł piosenki: Daniel Grzybowski (muzyka i słowa), aranżacja – również Daniel i Maciej Gburczyk. Produkcja: Maciej Gburczyk Mix i Studio Nagrań Dźwiękowych PROGRESS. W utworze występuje chórek i, oprócz wymienionych już muzyków, Bartosz Pierściński, gitara basowa.
– Teledysk kręciliśmy niemal cały dzień na zamku w Radzyniu Chełmińskim. Muszę jeszcze wymienić Bartosza Sokołowskiego, Patrycję Piłat, Sebastiana Sierackiego, Nikodem Berenta, firmę DKS MEDIA Wojtka Dulki – uściśla wokalistka. – Każda ze wspomnianych osób przyczyniła się do realizacji muzycznego zamierzenia.
Premiera Wiary 27 kwietnia w GCK podczas kolejnego, szóstego już Koncertu Muzyki Filmowej.

RAS. Foto. K. Szpręglewska

K2 Tools