2018 plakat dzien matki

Szanowni Państwo!

Zbliżają się wakacje.
Fundacja „Szansa dla Gmin” z siedzibą Al. Jerozolimskiej 11/19 lok. 14, 00-508 Warszawa jest organizatorem wypoczynku letniego:
Ośrodek SAWA w Stegnie ul. Wczasowa 6 w terminie od 03.07.2018r. do 13.07.2018r. (tj. 11 dni - 10 noclegów) koszt 450,00zł z dofinansowanie KRUS, spoza 1.150,00zł.
Zapraszamy do udziału dzieci do 16 lat (najstarszy 2002 rocznik). W koloniach mogą uczestniczyć dzieci, których przynajmniej jedno z rodziców podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie i płacą 450,00zł, niezbędne będzie też zaświadczenie o podleganiu ubezpieczeniu z KRUS.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z wypoczynku, proszone są o telefoniczny kontakt do 04.06.2018 r. z dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Grucie Panią Hanną Szumotalską, tel. 530 44 3373.

Dorota szykuje muzyczną niespodziankę…

2018 ks bednarekDorota Berent, instruktorka wokalna Gminnego Centrum Kultury, prowadząca zespół TiM w tej instytucji, osiąga coraz większe sukcesy prywatnie, jako wokalistka grupy Doris Band.
Przykładem na to jest nagrany teledysk, który oczywiście teraz jest na etapie montażu.
– Piosenka powstała za sprawą… mojej siostry. To ona przekonała muzyków z Grudziądza, żeby skomponowali dla mnie utwór. Jestem wszystkim bardzo wdzięczna, ponieważ długo czekałam na taki moment w swoim artystycznym życiu – powiedziała Dorota.
Wymieńmy autorów Wiary, taki jest tytuł piosenki: Daniel Grzybowski (muzyka i słowa), aranżacja – również Daniel i Maciej Gburczyk. Produkcja: Maciej Gburczyk Mix i Studio Nagrań Dźwiękowych PROGRESS. W utworze występuje chórek i, oprócz wymienionych już muzyków, Bartosz Pierściński, gitara basowa.
– Teledysk kręciliśmy niemal cały dzień na zamku w Radzyniu Chełmińskim. Muszę jeszcze wymienić Bartosza Sokołowskiego, Patrycję Piłat, Sebastiana Sierackiego, Nikodem Berenta, firmę DKS MEDIA Wojtka Dulki – uściśla wokalistka. – Każda ze wspomnianych osób przyczyniła się do realizacji muzycznego zamierzenia.
Premiera Wiary 27 kwietnia w GCK podczas kolejnego, szóstego już Koncertu Muzyki Filmowej.

RAS. Foto. K. Szpręglewska