2018 orlen dar serca

"ZACZYNAMY TAŃCZYĆ!"

Projekt GCK
"Taniec na dobre samopoczucie"

Od 7 listopada br. w GCK rozpoczyna się realizacja projektu TANIEC NA DOBRE SAMOPOCZUCIE, wynikającego z programu MOJE MIEJSCE NA ZIEMI zorganizowanym przez Fundację „ORLEN – DAR SERCA”.
Dzięki grantowi tańczyć będą trzy grupy po 20 osób, dziecięca i dwie pań.

DORIS śpiewa na youtube

2018 ks bednarekFani Doroty Berent, jej koleżanek-wokalistek i kolegów-muzyków mogą już obejrzeć i posłuchać piosenki Wiara, zamieszczonej na portalu youtube.
– To piosenka w popowo-rockowym klimacie. Świetna muzyka i tekst adekwatny do tego, co myślę, czuję i w co wierzę. Utwór powstał za sprawą mojej siostry i grudziądzkich artystów, którzy stworzyli ją specjalnie dla mnie – powiedziała Dorota.
Naszej (Gminnego Centrum Kultury) instruktorce i wokalistce życzymy jak najwięcej kliknięć, polubień i znakomitych wrażeń artystycznych ze strony fanów.
Niech piosenka Wiara (niczym czerwony szal) leci w świat i przynosi jak najwięcej satysfakcji wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania. I oczywiście słuchającym i oglądającym.
Zapraszamy na: https://www.youtube.com/watch?v=aYYRexzkiag&feature=youtu.be

RAS. Foto: K. Szpręglewska