2018 plakat dzien matki

Szanowni Państwo!

Zbliżają się wakacje.
Fundacja „Szansa dla Gmin” z siedzibą Al. Jerozolimskiej 11/19 lok. 14, 00-508 Warszawa jest organizatorem wypoczynku letniego:
Ośrodek SAWA w Stegnie ul. Wczasowa 6 w terminie od 03.07.2018r. do 13.07.2018r. (tj. 11 dni - 10 noclegów) koszt 450,00zł z dofinansowanie KRUS, spoza 1.150,00zł.
Zapraszamy do udziału dzieci do 16 lat (najstarszy 2002 rocznik). W koloniach mogą uczestniczyć dzieci, których przynajmniej jedno z rodziców podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie i płacą 450,00zł, niezbędne będzie też zaświadczenie o podleganiu ubezpieczeniu z KRUS.
Osoby zainteresowane skorzystaniem z wypoczynku, proszone są o telefoniczny kontakt do 04.06.2018 r. z dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Grucie Panią Hanną Szumotalską, tel. 530 44 3373.

DORIS śpiewa na youtube

2018 ks bednarekFani Doroty Berent, jej koleżanek-wokalistek i kolegów-muzyków mogą już obejrzeć i posłuchać piosenki Wiara, zamieszczonej na portalu youtube.
– To piosenka w popowo-rockowym klimacie. Świetna muzyka i tekst adekwatny do tego, co myślę, czuję i w co wierzę. Utwór powstał za sprawą mojej siostry i grudziądzkich artystów, którzy stworzyli ją specjalnie dla mnie – powiedziała Dorota.
Naszej (Gminnego Centrum Kultury) instruktorce i wokalistce życzymy jak najwięcej kliknięć, polubień i znakomitych wrażeń artystycznych ze strony fanów.
Niech piosenka Wiara (niczym czerwony szal) leci w świat i przynosi jak najwięcej satysfakcji wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania. I oczywiście słuchającym i oglądającym.
Zapraszamy na: https://www.youtube.com/watch?v=aYYRexzkiag&feature=youtu.be

RAS. Foto: K. Szpręglewska