Filiżanki z… kawą

2018 ks bednarekKolejne zajęcia pań plastyczek to kolejne ciekawe rzeczy. Tym razem Krystyna Turek, wprowadziła koleżanki w świat filiżankowo-kawowy. I chociaż brzmi to dość kuriozalnie, to jednak końcowy efekt jest nadzwyczaj normalny.
Cała atrakcja plastycznych zajęć polegała na ozdobieniu, wkomponowaniu w najnormalniejszą filiżankę wzorów roślin i kwiatków. Wykonane one zostały z kulki styropianowej, oklejonej przy pomocy kleju ziarnkami kawy. Natomiast łodygi składają się z drucików misternie owiniętych sznurkiem. Gdy już roślina lub kwiat zostały osadzone w filiżance, można było jeszcze zająć się ich upiększeniami.

(r)