Zumba wróciła…

DSC 0015Jak wrzesień to oczywiście taniec zumba.
Nowy sezon szalonego, poprawiającego kondycję i figurę tańca rozpoczął się w środę (5.09.2018). Instruktor Aleksander Zabłocki, wspólnie z dyrektor Hanną Szumotalską, zaprosili panie na plac przed budynek Gminnego Centrum Kultury. Ładna aura sprawiła, że ponad 20 kobiet z największą ochotą postawiło nogi na kostce, by za chwilę oddać się taneczno-gimnastycznym pląsom. Jak na pierwsze zajęcia „wycisk” był niemały. Panie jednak bez trudu wytrzymały najróżniejsze wymachy, podskoki i obroty. A wszystko działo się z uśmiechem na ustach i w znakomitej, koleżeńskiej atmosferze.

Tekst/foto: RAS