Tańczą dzieci i starsi

DSC_0008Zumba, połączenie tańca i fitnessu, na dobre przyjęła się w GCK. To już kolejny sezon, gdy dzieci i starsi ćwiczą pod bacznym okiem instruktora Aleksandra Zabłockiego.
Prowadzący, na każdych zajęcia dodaje coś nowego i szczególnie w wypadku pań wyzwala z nich maksimum sił. W stosunku do dzieci jest nieco łagodniejszy, ale i one muszą wykrzesać z siebie sporo sił.
A wszystko dla zdrowia! Wszystko po to, by jedni i drudzy ćwiczący, nie tylko poznawali tajniki oryginalnego tańca, ale także, by uczyli się rytmiki, jak najlepszej koordynacji ruchów.
Zumba, jak dobrze wiedzą ci, którzy z ochotą przychodzą na zajęcia, to również świetna zabawa, uśmiech i radość.

(tng)