TiM na festiwalu i na próbach

DSC_00086 października  2018 roku w Radzyniu Chełmińskim odbył się XVII Festiwal Piosenki Krajów Unii Europejskiej, udział w nim wzięły cztery wokalistki zespołu TiM: Marcelina Osmańska, Małgorzata Dziewicka, Zuzanna Angowska i Monika Merholc. Wszystkie dziewczyny otrzymały dyplomy, a Zuzia i Monika zostały wyróżnione i stanęły na podium.
– Poziom tegorocznego festiwalu był bardzo wysoki, zgłoszono 30 uczestników. Zatem, tym bardziej cieszymy się, że jury doceniło talent wokalistek TiM, zespołu działającego w Gminnym Centrum Kultury – podsumowała instruktorka Dorota Berent.
Grupa w każdy piątek spotyka się na próbach w GCK.
Obecny skład TiM to: Zuzanna Angowska, Marcelina Osmańska, Karolina Rząca, Małgorzata Dziewicka, Monika Merholc, Oliwia Stogowska i od niedawana Daria Nadworna.
Gratulujemy udanego występu w Radzyniu Chełmińskim.

(r) Fot. Anastazja