logo n

Gminne Centrum Kultury w Grucie

działa od 2010 roku

UCZ SIĘ ŚPIEWU I RYTMIKI
W dzieci warto i należy inwestować!

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Grucie informuje:
– do 18 stycznia br. trwać będą zapisy dzieci na zajęcia wokalne i naukę rytmiki
– propozycja dotyczy dwóch grup wiekowych, pierwsza skierowana jest do dzieci
w wieku 4-9 lat, druga dla dziesięciolatków i nieco starszych.
Prosimy kontaktować się bezpośrednio z dyrektor GCK H. Szumotalską lub telefonicznie 530-443-373.
Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

 2018 baner ferie

Inauguracja projektu

DSC_00087 listopada 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury rozpoczęła się realizacja projektu TANIEC NA DOBRE SAMOPOCZUCIE, wynikającego z programu MOJE MIEJSCE NA ZIEMI zorganizowanego przez Fundację „ORLEN – DAR SERCA”. Dzięki grantowi w wysokości 7.5 tysiąca nieodpłatnie do 15 czerwca przyszłego roku tańczyć będzie 60 osób. Powstały trzy grupy, jedna dziecięca i dwie pań.

2018 inauguracja zumba 02Na inauguracyjnym spotkaniu – w obecności rodziców dzieci – dyrektor Hanna Szumotalska zapoznała wszystkich z założeniami projektu. Tym, którzy do GCK przyszli po raz pierwszy, przedstawiła instruktora Aleksandra Zabłockiego z Firmy AZ Dance Studio z Grudziądza.
Po omówieniu z każdą grupą wszelkich aspektów projektu, podpisaniu oświadczeń związanych z RODO (w przypadku dzieci, rodzice musieli dodatkowo złożyć podpisy na druku Zgoda na udział w zajęciach), jako pierwsi zaczęli ćwiczyć najmłodsi.

2018 inauguracja zumba 03A po nich pierwsza, a potem druga grupa pań. Podsumowując inaugurację, należy podkreślić, że taneczny projekt, którego DARCZYŃCĄ jest ORLRN, wzbudził w gminie spore zainteresowanie. Zajęcia zumby dla wszystkich, w różnych godzinach, odbywać się będą w środę.

RAS.