Dzieci i ich zwierzątka

DSC_000815 listopada, kolejne zajęcia plastyczne dzieci… Tym razem instruktorka Magdalena Sala zaproponowała wykonywanie z plasteliny najróżniejszych zwierzątek. By ułatwić małym plastykom zadanie, najpierw sama – na wzór – zrobiła kilka. Różnokolorowa plastelina pozwalała dzieciom na puszczenie wodzy fantazji i powstały naprawdę ładne zwierzątka, od zajączków po słoniątka, pieski i kaczuszki. Po zakończeniu zajęć, było co oglądać. Jak podkreśliła pani Magda, była pełna uznania nie tylko dla pomysłów dziewczynek i chłopców, ale także dla umiejętności manualnych.

(ars)