Seniorzy na Planecie singli

DSC_0008Seniorzy z Klubu Wiecznie młodzi mieli kolejną atrakcję. Dyrektor GCK Hanna Szumotalska zorganizowała wyjazd na film Planeta singli 2, znakomitą polską komedię romantyczną. Ponad 40 osób pojechało autobusem 20 listopada do Grudziądza. I, jak dowiedzieliśmy się nazajutrz, wszyscy wrócili zadowoleni, bo film bardzo się podobał. Dzięki inwencji dyrektor, kilkadziesiąt starszych osób miło spędziło wieczór.
Niebawem w piątek 30 bm. Wiecznie młodych czeka kolejna atrakcja, w Gminnym Centrum Kultury dla pań i panów organizowane są Andrzejki. Podczas wieczoru nie zabraknie najróżniejszych wróżb, a także innych niespodzianki.

(r) Foto: kadr z filmu.