Pożegnanie PÓŁnaPÓŁ

DSC_0008Składam na pana ręce serdeczne podziękowanie za sześcioletnią współpracę artystyczną na rzecz Gminnego Centrum Kultury w Grucie. Wyrażam wdzięczność za to, że jako instruktor nie tylko prowadził pan zespół PÓŁnaPÓŁ, ale także niejednokrotnie sam występował z recitalem na szczególnych imprezach organizowanych w prowadzonej przeze mnie placówce. Współpraca z Panem i kierowanym przez Pana zespołem, to ważny okres w działalności Gminnego Centrum Kultury. Wielokrotnie na przestrzeni kilku lat występowaliście przed szeroką publicznością nie tylko gminy Gruta, przyczyniając się w ten sposób do promocji Centrum i naszej małej Ojczyzny. Dziękuję za szereg koncertów, także za nagrane płyty zawierające zróżnicowane wokalno-muzycznie propozycje, od piosenek rozrywkowych po patriotyczne. Dziękując za współpracę, życzę Panu dalszego rozwoju na drodze artystycznej, także pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Podobne życzenia kieruję pod adresem osób występujących w PÓŁnaPÓŁ.
List-podziękowanie o tej treści dyrektor Hanna Szumotalska przeczytała i wręczyła 22 listopada 2018 r. Krzysztofowi Janikowskiemu, instruktorowi Gminnego Centrum Kultury. W ten sposób dziękując mu za lata współpracy z prowadzoną przez nią placówką.
Kameralne, miłe spotkanie to oprócz słów podziękowania dyrektor, także K. Janikowskiego, upominki z obu stron i chwila przy kawie.

(tng)