Spotkanie TiM i płyta

DSC 0008W piątkowe popołudnie 7 grudnia w GCK zespół TiM prowadzony przez Dorotę Berent wyznaczył sobie przedświąteczne spotkanie.
– Było cudowne. Byli moi podopieczni, rodzice oraz osoby, które nieustannie nam pomagają i wspierają nasze artystyczne działania, nie tylko duchowo – dzieli się refleksją Dorota. – Śpiewaliśmy kolędy przy dźwiękach gitary akustycznej w blasku świec i w bardzo nastrojowej atmosferze. Przypadek zrządził, że akurat o tej porze nie było prądu w Grucie. Podsumowaliśmy mijający rok, omówiliśmy osiągnięcia, rozmawialiśmy o postępach wokalnych dziewcząt z zespołu. Już po tym wszystkim, po wielu wzruszających słowach między innymi rodziców, wręczyłam wszystkim naszą najnowszą płytę świąteczną Z-MOWY TYCH, CO ODESZLI. Dziękuję moim wspaniałym dziewczynom i ich rodzicom, a także naszej wielkiej fance Marii Kaczmarek za mikołajkowe czekoladki.

(r) Foto: K. Szpręglewska