REALIZUJEMY PROJEKT…

DSC 0008Od 7 listopada 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury realizowany jest projekt TANIEC NA DOBRE SAMOPOCZUCIE, wynikający z programu MOJE MIEJSCE NA ZIEMI zorganizowanego przez Fundację „ORLEN – DAR SERCA”.
Do 15 czerwca przyszłego roku, dzięki DARCZYŃCY ORLENOWI w trzech grupach w każdą środę, tańczy 60 osób. Zajęcia cieszą się ogromnym powodzeniem. Wszyscy, od dzieci po panie, dają z siebie wszystko! Zumba to nie tylko wszechstronny taniec i ćwiczenia, ale także znakomita zabawa. Dziś prezentujemy fotoreportaż z 5 grudnia.

(tng)