Wymyślone, ale interesujące zwierzątka

dsc 0002Poniedziałkowe zajęcia plastyczne nieustannie cieszą się powodzeniem. Kilkanaścioro dzieci zawsze chętnie bierze w nich udział. W ostatni poniedziałek 7 stycznia dziewczynkom i chłopcom instruktorka Magda zaproponowała wykonywanie różnych zwierzątek z bardzo typowych materiałów, na przykład z ruloników tekturowych, kart z bloku i sznurka. Każdy mały twórca miał wymyślić swoje ulubione zwierzątko i je wykonać, przeważnie były to kotki, pieski i misie. Pomysłów dzieciom nie brakowało. Na koniec grupowo pozowały do wspólnego zdjęcia. No i teraz mają pamiątkę-maskotkę.

• dsc_0002
  • dsc_0004