Ramki na zdjęcia

do tekstuFotografia zawsze bardziej przykuwa naszą uwagę, gdy jest w ramce, bardziej podkreśla zdjęcie.
Na ostatnich zajęciach plastycznych (poniedziałek 28 stycznia i 4 lutego) instruktorka Magda przygotowała dzieciom tekturowe ramki, które później one ozdabiały cekinami. To dość żmudne i czasochłonne zajecie. Cekin to nic innego jak ozdoba, będąca cienką błyszczącą blaszką z dziurką umożliwiającą przymocowanie (przyklejenie) do materiału.
Żmudne, ale pozwalające na puszczenie wodzy fantazji plastycznej zajecie bardzo zafrapowało dziewczynki. Każda z nich starała się, aby jej ramka była wyjątkowa.
I tak oto na jednych i drugich zajęciach powstały bardzo zmyślne rameczki, w których już w domu dzieci umieściły swoją ulubioną fotografię.

• do_tekstu
  • dsc_0009