Rytmiki ciąg dalszy

foto rytmikaW kolejny czwartek 21 lutego w Gminnym Centrum Kultury odbyły się zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci, prowadzi je instruktorka Klaudia Dziubkowska.

Przez dwie godziny uczono się tańców i śpiewano. Zajęcia mają na celu rozwój dziecka pod względem muzycznym, ale jednocześnie spełniają jego potrzebę ruchu i aktywności. Biorący udział w lekcjach rytmiki uwrażliwia się na muzykę i ogólnie - na sztukę, staje się bardziej samodzielny, nabiera pewności siebie w tej dziedzinie, aktywnie spędza czas, rozwija się ruchowo, staje się bardziej sprawny fizycznie. A przy tym czas spędzony z Klaudią, to świetna zabawa.

Dyrektor informuje, że nadal można się zapisać do starszej grupy, 10-12 lat. Kontakt telefoniczny 530443373 lub bezpośrednio w GCK.

(r)