Tańczymy kolejny miesiąc

tekstJuż pół roku w GCK trwa realizacja projektu TANIEC NA DOBRE SAMOPOCZUCIE, wynikającego z programu MOJE MIEJSCE NA ZIEMI, zorganizowanego przez Fundację „ORLEN – DAR SERCA”. Wszystko zaczęło się 7 listopada 2018 r. i zakończy 15 czerwca br.
Dzięki DARCZYŃCY ORLENOWI w Centrum zumbę tańczy prawie 60 osób (dwie grupy pań i jedna dzieci). Instruktorem jest Aleksander Zabłocki (AZ Dance Studio z Grudziądz).
Na ostatnich zajęciach panie ambitnie ćwiczyły. Zumba to nie tylko taniec sensu stricte, ale także cała gama ćwiczeń poprawiających kondycję fizyczną.
PS Dyrektor apeluje, aby wszyscy, którzy zapisali się na zajęcia, regularnie brali w nich udział, a w razie ewentualnej nieobecności informowali ją o tym wcześniej.

• dsc_0001
  • dsc_0002