Złoty Wiek promuje gminę Gruta

zlotywiekjp2Działający w GCK zespół wokalny Złoty Wiek wciąż ćwiczy i z coraz to innym repertuarem prezentuje się publicznie. Ostatnio, 27 kwietnia, w Jabłonowie Pomorskim, dokąd został zaproszony na uroczystość 10-lecia Klubu Seniora. Feta odbywała się w Centrum Kultury i Sportu.
Uroczystości rozpoczęły się od wręczenia gratulacji od Ryszarda Bobera, przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, następnie seniorzy przedstawili część artystyczną, w której znalazły się piosenki w dowcipny sposób opisujące działalność Klubu.
Na scenie wystąpił zespół Złoty Kłos i właśnie grucki Złoty Wiek, którego występ bardzo się podobał.
Przypomnijmy, że w każdy piątek zespół ćwiczy w Centrum i – jak zawsze podpowiada nam prowadząca grupę Barbara Małgorzewicz – zaprasza do siebie osoby,
które lubią śpiewać i chciałyby ciekawie oraz artystycznie spędzić czas.

(ars)