Gruta 95, 86-330 Mełno, Gmina Gruta, Kujawsko-Pomorskie Polska
dyrektorgck@gruta.pl

🇵🇱🎉 Wójt Gminy Gruta oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Grucie serdecznie zapraszają Wszystkich Mieszkańców w dniu 30 kwietnia 2024 roku na Happening Patriotyczny! 🎉🇵🇱
🕘 Rozpoczynamy o godzinie 9:15 od Uroczystej mszy św. w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grucie, po której nastąpi wciągnięcie flagi na maszt przy figurze Matki Boskiej.
🕙 Następnie o godzinie 10:15 przemaszerujemy z Flagą Narodową na plac przed Urzędem Gminy, gdzie o 10:30 złożymy kwiaty przed pomnikiem.
🕥 Wspaniałe wspólne wydarzenie uświetnią także:
🎶 10:45 Wspólny taniec narodowy – „Polonez”,
🎵 11:00 Prezentacje muzyczne w wykonaniu przedszkolaków, chóru „Złoty Wiek”, oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy,
🏃‍♂️ 11:20 I Grucki Bieg Majowy.
🔥 Nie zabraknie również wspólnego grilla przy UG Gruta o godzinie 11:30.
Dołączcie do naszej patriotycznej wspólnoty i uczcijmy razem te ważne chwile! 🇵🇱❤️